image
 

O mnie

Monika SikorskaZajmuję się kompleksowym projektowaniem wnętrz. Aranżacja każdego z nich jest dla mnie nową przygodą, ciekawą pracą, dużą przyjemnością i oczywiście wyzwaniem. Dążę do stworzenia fajnego wnętrza opartego na właściwie podzielonej przestrzeni i jej pomysłowym zagospodarowaniu.
Projektując, łamię schematy, szukam nieszablonowych rozwiązań, łączę style, których mariaż pozornie wydaje się niemożliwy, by zbudować wnętrze i nadać mu charakter. Przy czym projekt Państwa mieszkania to zawsze nasze wspólne dzieło – razem poszukujemy najlepszych rozwiązań.
Kupujemy mieszkania „standardowe”, często funkcjonalnie nie w pełni dostosowane do naszych potrzeb . To właśnie moją rolą jest, jako architekta wnętrz, projektantki, stylistki, „uszyć to mieszkanie na miarę”-dopasować do Państwa potrzeb, osobowości i stylu życia.
Jestem architektem wnętrz, jak również psychologiem i wiem z doświadczenia, iż projektowanie wymaga wiedzy psychologicznej i zwykłej ludzkiej empatii. Mogę zaryzykować stwierdzenie, że dobry projektant powinien być także po części psychologiem, uwzględniającym w projektowaniu cechy ludzkiej psychiki oraz sprawności psychofizycznej.
Standard życia się podnosi, chcemy mieszkać w coraz ładniejszych wnętrzach i otaczać się ładnymi przedmiotami. Na rynku istnieje ogromna różnorodność produktów wyposażenia wnętrz. Potrzeba posiadania ładnego, a często zgodnego z aktualnymi trendami lokum i zagubienie wynikające z mnogości oferowanych produktów skłania nas do korzystania z usług specjalistów. Jako architekt wnętrz potrafię wyjść naprzeciw tym potrzebom i je zaspokoić tworząc mieszkanie ładne, wygodne, „uszyte na miarę”.

Monika Sikorska – architekt wnętrz, stylistka, psycholog